Rolety zewnętrzne – czy warto?

156 views
0

Czy ktoś korzystał już z rolet zewnętrznych? Jakie są Wasze opinie na temat ich skuteczności w ochronie przed słońcem i czy warto w nie zainstalować?

zuza Changed status to publish 17 sierpnia, 2023
0

Wielu moich znajomych posiada i potwierdzają, że rolety zewnętrzne są skutecznym sposobem na zredukowanie nagrzewania mieszkania w gorące dni. Dzięki umieszczeniu rolet na zewnątrz okien, blokują one większość promieni słonecznych, zanim dotrą do szyb, co może znacząco zmniejszyć nagrzewanie pomieszczeń. Dodatkową zaletą jest to, że zimą z kolei ciepło nie ucieka tak szybko na zewnątrz, także można zaoszczędzić co nie co na rachunkach.

zuza Changed status to publish 17 sierpnia, 2023
0

Niedawno zakupiłem mieszkanie i kiedy odwiedzałem sąsiadów zauważyłem, że mają rolety. Ale nie tylko zauważyłem, poczułem wręcz na własnej skórze! Na dworze był okropny skwar a w mieszkaniu przyjemnie i chłodno. Teraz sam zdecydowałem się na rolety zewnętrzne w Żywcu, ponieważ mam mocno nasłonecznione mieszkanie i czasem była to straszna udręka. Dzięki roletom zrezygnowałem z planu montażu klimatyzacji, bo działają cuda.

zuza Changed status to publish 17 sierpnia, 2023