Jaki odkurzacz do domu ze zwierzętami?

196 views
0

Jakie odkurzacze polecacie do domów z dużymi powierzchniami i futrem zwierząt? Mam kota i psa, a moje obecne urządzenie nie daje sobie rady z ich sierścią. Chciałabym kupić odkurzacz o dużej mocy ssania, ale nie wiem, który model wybrać. Czy powinnam zdecydować się na tradycyjny odkurzacz z workiem czy może na bezworkowy? Czy istnieją inne cechy, na które powinnam zwrócić uwagę przy zakupie? Czy cena jest dobrym wskaźnikiem jakości?

zuza Changed status to publish 27 marca, 2023
0

Przy wyborze odkurzacza warto zwrócić uwagę na moc ssania, pojemność zbiornika na kurz i filtr oraz hałas. Odkurzacz bezworkowy może być dobrym wyborem, ale warto pamiętać o czyszczeniu filtrów. Cena nie zawsze oznacza lepszą jakość. Sam używam odkurzacza z dużą mocą ssania i dobrze sobie radzi z futrem mojego kota.

zuza Changed status to publish 27 marca, 2023
0

Ja polecam odkurzacz z workiem, ponieważ są one bardziej wydajne i trwalsze niż modele bezworkowe. Warto zwrócić uwagę na długość przewodu zasilającego czy wagę urządzenia. Odkurzacze z workiem są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Warto poszukać odkurzacza z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak specjalne końcówki do czyszczenia mebli i dywanów.

zuza Changed status to publish 27 marca, 2023