Jakie są wasze doświadczenia związane z leczeniem uzależnień?

154 views
0

Czy udało wam się znaleźć skuteczne metody walki z nałogiem? Czy ktoś z was korzystał z ośrodka odwykowego na Dolnym Śląsku? Jakie były wasze wrażenia?

zuza Changed status to publish 18 maja, 2023
0

Mój brat przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i był to dla naszej rodziny bardzo trudny czas. Zdecydowaliśmy się na pomoc profesjonalną i skorzystaliśmy z usług ośrodka odwykowego na Dolnym Śląsku. Muszę przyznać, że personel był bardzo profesjonalny i pomocny, a cały proces leczenia przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moim zdaniem, ośrodek odwykowy na Dolnym Śląsku to świetne miejsce dla osób, które chcą przezwyciężyć swoje uzależnienie i wrócić do normalnego życia.

zuza Changed status to publish 18 maja, 2023
0

Ostatnio udało mi się pokonać uzależnienie od alkoholu i chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami. Zdecydowałem się na leczenie ambulatoryjne, ale przyznam, że na początku było to dla mnie trudne. Dopiero po kilku miesiącach zdałem sobie sprawę, że walka z nałogiem to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie korzystałem z ośrodka odwykowego na Dolnym Śląsku, ale słyszałem, że są tam świetni specjaliści, którzy potrafią pomóc w radzeniu sobie z nałogiem.

zuza Changed status to publish 18 maja, 2023