Jakie są opcje leczenia alkoholizmu?

215 views
0

Czy ktoś z Was miał doświadczenie z leczeniem alkoholizmu w Zielonej Górze? Szukam informacji na temat ośrodków terapeutycznych w tej okolicy i chciałbym poznać Wasze opinie oraz sugestie.

zuza Changed status to publish 27 lutego, 2023
0

Nie miałem osobistego doświadczenia z leczeniem alkoholizmu w Zielonej Górze, ale słyszałem dobre opinie na temat Ośrodka Terapii Uzależnień. Z tego, co wiem, ośrodek oferuje różne formy terapii, w tym terapię indywidualną i grupową oraz terapię zajęciową. Mają tam również specjalistów, którzy pomagają osobom uzależnionym zbudować nowe, zdrowe nawyki i zmienić swoje myślenie w kierunku zdrowego stylu życia.

zuza Changed status to publish 27 lutego, 2023
0

Moja siostra miała problem z alkoholizmem i udało jej się wyzdrowieć dzięki pobytowi w ośrodku terapeutycznym w Zielonej Górze. Była tam bardzo dobrze traktowana przez personel oraz poznała tam ludzi, którzy przeżyli podobne doświadczenia. Wspólne terapie i rozmowy z psychologiem pomogły jej zrozumieć przyczyny jej uzależnienia i nauczyć się radzić sobie z trudnymi emocjami bez uciekania się do alkoholu. Mogę polecić ośrodek, w którym była moja siostra – był to Ośrodek Przebudzenie.

zuza Changed status to publish 27 lutego, 2023