Jak powinna wyglądać terapia uzależnień?

329 views
0

Czy ktoś miał doświadczenia z ośrodkiem leczenia uzależnień w Toruniu i mógłby podzielić się nimi na forum? Czy program terapeutyczny był skuteczny? Czy personel był życzliwy i kompetentny? Czy polecałbyś to miejsce innym osobom borykającym się z uzależnieniami?

zuza Changed status to publish 28 kwietnia, 2023
0

Przez wiele lat borykałem się z uzależnieniem od alkoholu i w końcu postanowiłem podjąć walkę z nim. Trafiłem do ośrodka leczenia uzależnień w Toruniu i muszę powiedzieć, że było to najlepsze miejsce, w którym miałem okazję leczyć się z mojego uzależnienia. Personel był bardzo kompetentny i życzliwy, a program terapeutyczny był bardzo skuteczny. Polecam to miejsce każdemu, kto potrzebuje pomocy w walce z uzależnieniem.

admin Changed status to publish 9 maja, 2023
0

Miałem okazję odwiedzić ośrodek leczenia uzależnień w Toruniu z moim bratem, który borykał się z uzależnieniem od narkotyków. Niestety, moje wrażenia były bardzo negatywne. Personel był bardzo nieprofesjonalny i niezdyscyplinowany, a program terapeutyczny nie wydawał się skuteczny. Moim zdaniem, ośrodek ten potrzebuje poważnej restrukturyzacji i lepszego zarządzania, aby móc pomóc osobom borykającym się z uzależnieniami.

zuza Changed status to publish 28 kwietnia, 2023