Jak poradzić sobie z księgowością?

453 views
0

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się założyć własną firmę. Znałem się na swojej branży, ale nie miałem pojęcia o rachunkowości. Postanowiłem więc znaleźć biuro rachunkowe w Warszawie, które mogłoby mi pomóc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i wypełnianiu deklaracji podatkowych.

zuza Changed status to publish 7 marca, 2023
0

Ja z kolei próbowałam korzystać z biura rachunkowego w Warszawie, ale niestety byłam bardzo niezadowolona z ich usług. Po pierwsze, cennik okazał się dużo wyższy niż się spodziewałam, a po drugie, obsługa była mało pomocna i nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania. Ostatecznie zrezygnowałam z ich usług i szukałam innej firmy, która spełniłaby moje oczekiwania.

zuza Changed status to publish 7 marca, 2023
0

Ja korzystałem z biura rachunkowego w Warszawie i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Obsługa była bardzo profesjonalna i pomogła mi w załatwieniu wszystkich formalności. Co więcej, cennik był bardzo przystępny, co na początku działalności było dla mnie bardzo ważne. Polecam każdemu, kto szuka dobrego biura rachunkowego w Warszawie. Cennik jest bardzo korzystny, więc warto sprawdzić.

zuza Changed status to publish 7 marca, 2023