Jak odstraszyć kunę?

325 views
0

Witam, mam problem z kuną domową. Przez ostatnie tygodnie zauważyłem, że coś łazi po poddaszu i usłyszałem dziwne odgłosy w nocy. Zdiagnozowałem to jako obecność kuny. Próbowałem już kilku sposobów, jak zaszczepienie zapachu, ale nic nie działa. Czy ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na zwalczanie kuny domowej w Łodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

zuza Changed status to publish 20 marca, 2023
0

 osobiście polecam wynajęcie profesjonalnej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników. Jest kilka takich firm, które oferują usługi zwalczania kun domowych w Łodzi. Fachowcy przeprowadzą dokładną inspekcję i wybiorą najlepszą metodę zwalczania kuny, dopasowaną do Twoich potrzeb i warunków. Nie ryzykuj, że coś pójdzie nie tak, a kuny zostaną w Twoim domu. Fachowcy posiadają specjalistyczne urządzenia i środki, które są skuteczne w zwalczaniu kun. Warto jednak pamiętać, że taka usługa wiąże się z pewnymi kosztami.

zuza Changed status to publish 20 marca, 2023
0

Słyszałem, że można spróbować zamontować specjalne urządzenia odstraszające kuny, które emitują dźwięki o wysokiej częstotliwości. Można je kupić w sklepach zoologicznych lub w internecie. W Łodzi na pewno znajdziesz sklepy oferujące takie urządzenia. Jest to całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Musisz jednak pamiętać, że każde zwierzę ma swoją indywidualną reakcję na takie urządzenia, więc może się okazać, że kuny nie będą na nie reagować.

zuza Changed status to publish 20 marca, 2023