Czy warto być kierowcą?

178 views
0

Jakie są Wasze doświadczenia związane z pracą jako kierowca międzynarodowy? Jakie są największe wyzwania, z jakimi się spotykacie?

zuza Changed status to publish 24 maja, 2023
0

Pracowałem jako kierowca międzynarodowy przez krótki czas i muszę powiedzieć, że jednym z największych wyzwań było dla mnie rozliczenie kierowców międzynarodowych. Musiałem nauczyć się, jak prawidłowo dokumentować moje wydatki, aby otrzymać zwrot kosztów. Poza tym, największą trudnością dla mnie było porozumiewanie się w językach obcych z ludźmi, z którymi miałem do czynienia na drodze. Jednak praca ta pozwala na zdobycie cennych doświadczeń i poznanie nowych miejsc.

zuza Changed status to publish 24 maja, 2023
0

Pracuję jako kierowca międzynarodowy od kilku lat i muszę powiedzieć, że jest to bardzo wymagająca praca. Jednym z największych wyzwań jest ciągła zmiana czasu pracy i odpoczynku w zależności od przepisów w różnych krajach. Musisz również być bardzo dobry w planowaniu tras i wiedzieć, jak unikać korków drogowych. Jednak praca ta jest również bardzo satysfakcjonująca, ponieważ pozwala mi na podróżowanie i poznawanie nowych kultur.

zuza Changed status to publish 24 maja, 2023