Czy rzeczoznawca budowlany może udzielić porad dotyczących napraw i remontów?

340 views
0

Planuję kupić mieszkanie pod inwestycję. Nie chciałbym stracić pieniędzy, a zależy mi na kupnie starszego mieszkania pod remont. Mam w planach fajną aranżację łączącą różne style. Problem tkwi w tym, że nie znam się na prawie budowlanym i nie za bardzo też wiem na co konkretnie zwracać uwagę w mieszkaniu, poza oczywiście ogólnym wyglądem.

zuza Changed status to publish 13 lipca, 2023
0

Tak, rzeczoznawca budowlany jak najbardziej może udzielić porad dotyczących napraw i remontów w przypadku zakupu mieszkania pod inwestycję. Rzeczoznawca jest specjalistą w dziedzinie budownictwa i może pomóc Ci w ocenie technicznej nieruchomości przed jej zakupem oraz udzielić porad dotyczących planowanych napraw i remontów. Skoro nie znasz się na budownictwie, a ma to być inwestycja, to zdecydowanie powinieneś skontaktować się z rzeczoznawcą. Zaoszczędzisz sobie sporo czasu, pieniędzy i nerwów.

zuza Changed status to publish 13 lipca, 2023
0

Tak, rzeczoznawca budowlany może udzielić porad dotyczących konkretnych napraw i remontów, wskazując na potencjalne problemy i zalecając odpowiednie rozwiązania. Kiedy kupowałem dom rzeczoznawca budowlany w Warszawie pomógł mi również w określeniu priorytetów naprawczych oraz oszacowaniu kosztów i czasu potrzebnego do wykonania prac. Zawsze warto skonsultować się z rzeczoznawcą budowlanym, aby uzyskać dokładne informacje i porady dotyczące konkretnego projektu lub sytuacji.

zuza Changed status to publish 13 lipca, 2023