Czy ktoś z Was korzystał już z usług firm oferujących rozwiązania medyczne dla biznesu?

164 views
0

Chodzi mi o takie usługi jak badania profilaktyczne, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy czy też możliwość wynajmu sprzętu medycznego na potrzeby firmy. Czy są to w ogóle wartościowe usługi dla przedsiębiorstw?

zuza Changed status to publish 4 maja, 2023
0

Nie miałem jeszcze okazji skorzystać z takich usług, ale wydają mi się bardzo wartościowe dla biznesu. Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy czy badania profilaktyczne to nie tylko troska o zdrowie pracowników, ale też odbijają się na korzyść firmy – pracownicy zdrowi i wypoczęci są bardziej produktywni. Co do wynajmu sprzętu medycznego, to również widzę w tym spore korzyści. W przypadku nagłych sytuacji każda minuta może być cenna, a posiadanie na miejscu odpowiedniego sprzętu może uratować życie. Słyszałem, że jedną z firm, która oferuje takie rozwiązania, jest https://medelight.pl/uslugi-dla-biznesu/. Na pewno warto się z nimi skontaktować i zasięgnąć informacji.

zuza Changed status to publish 4 maja, 2023
0

Tak, korzystałem już z usług takiej firmy i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony.  Myślę, że każda firma powinna przejść takie szkolenie, żeby wiedzieć jak zachować się w kryzysowych sytuacjach.

zuza Changed status to publish 4 maja, 2023