Seksowne koszule nocne z wiskozy – trend 2020 roku

Moda jest zmienna. Przeistacza się co sezon, by proponować kolejno cętki, zwierzęce motywy i panterki, a następnie neonowe kolory lub jeansowe dodatki.

O ile w kwestii odzieży i butów każdy już przyzwyczaił się do tych zmian, o tyle w zakresie dodatków czy koszulek nocnych – niekoniecznie. A i tutaj sezonowe trendy też mają ogromne znaczenie! To, że w czymś chodzimy wyłącznie w domu, nie oznacza, że mamy zakładać na siebie byle co.

Przechodząc jednak do tematu – nocne koszulki i piżamki z wiskozy, to nie tylko modny akcent na nadchodzącą wielkimi krokami wiosnę czy lato. Cały rok 2020 zapowiada się bowiem pod znakiem tego rodzaju materiału. Dlatego właśnie czas poznać największe jego zalety i przyjrzeć się sklepowej ofercie.  Tak, by wiedzieć na co się zdecydować i czego w ogóle oczekiwać po koszulce w tym stylu i wykonaniu.

Jakie są największe zalety wiskozy?

koszulka nocna z wiskozyWiskoza, to materiał który przede wszystkim oddycha. Specjaliści są zgodni co do tego, że trudno o inną, równie przepuszczalną tkaninę.

Z tego powodu producenci bardzo chętnie dodają ją do innych materiałów, zwłaszcza tych, które z przepuszczalnością mają niemały problem. Na przykład do poliestrów. Poza tym, wiskoza doskonale chłonie też wilgoć. Nic więc dziwnego, że świetnie sprawdza się latem, gdy jest upalnie i parno. Co ciekawe, w trakcie obróbki można jej nadać właściwości zbliżone do tych, którymi charakteryzuje się sam jedwab.

Z tego powodu koszulki z wiskozy zdają się być wyjątkowo seksowne. Opływają ciało, są śliskie, ale jednocześnie wygodne i komfortowe w noszeniu. Zapewniają dobry sen, ale też bardzo kobiecy, nocny look. Jeśli zdecydujemy się  jednak na kupno koszulki nocnej z wiskozy, musimy pamiętać o tym, że uprana w zbyt gorącej wodzie może się skurczyć. Z kolei zawieszona do wyschnięcia – rozciągnąć. Wobec tego najlepiej prać ją ręcznie w zaledwie ciepłej wodzie, a suszyć na płasko. Tak, by jak najdłużej cieszyć się jej dobrą jakością.

Gdzie i dla kogo kupić dobrą jakościowo koszulkę z wiskozy?

koszula z wiskozy online

Przykładowy model koszulki nocnej z wiskozy.

Koszulka z wiskozy idealnie nadaje się na prezent. Może podarować ją siostrze, kuzynce lub przyjaciółce. Same również możemy o nią poprosić. Mąż lub narzeczony z pewnością chętnie nam ją sprezentuje. Tak naprawdę, tego rodzaju piżamka jest odpowiednia zarówno dla młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Bo choć zazwyczaj jej krój jest seksowny, to projekt w większości jest też elegancki i estetyczny. Na rynku są nawet modele, które przeznaczone są dla ciężarnych i młodych mam.

Internetowy sklep rafjolka.pl posiada szeroki wybór koszul nocnych z wiskozy. Przy czym na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że oferta dotyczy właśnie seksownych modeli, jak i tych szytych z myślą o kobietach ciężarnych czy młodych mamach.

Przebierać można w krojach, kolorach i rozmiarach. Klientki zainteresowane długim rękawem, krótkim rękawkiem czy ramiączkami, na wskazanej stronie bez problemu znajdą model dla siebie.

Biorąc pod uwagę szereg zalet wiskozy, dojść można do wniosku, że koszulki nocne z niej wykonane, to strzał w dziesiątkę. Przepuszczają powietrze, chłoną wilgoć i zapewniają długi, komfortowy sen. Przy tym są bardzo eleganckie i seksowne. Czego zatem chcieć więcej?