Prowadź zdrowy styl życia jak Krzysztof Ibisz

Coraz więcej osób zwraca uwagę na swój styl życia. Popularność portali społecznościowych i serwisów ze zdjęciami napędza internetową społeczność do pozytywnego stosunku wobec rzeczywistości. W ostatnim czasie siłownie wypełniane są po brzegi, a jak przysłowiowe grzyby po deszczu pojawiają się kolejne sklepy z ekologiczną żywnością. Wśród tych pozytywnych trendów — doskonale odnalazł się Krzysztof Ibisz, który prowadzi zdrowy tryb życia.

Siłownia, jogging — zadbaj o siebie

Sekret dobrego wyglądu i piękna w dużej mierze kryje się w pozytywnym podejściu do swojego ciała. Krzysztof Ibisz z chęcią pokazuje się na siłowni. Kilka lat temu napisał książkę „Jak dobrze wyglądać po 40”. Jako jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce — Ibisz prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko zawdzięcza swojej codziennej ciężkiej pracy — dobrej diecie i regularnym wizytom na siłowni oraz porannemu joggingowi. Warto zastanowić się nad swoim planem tygodnia i odnaleźć w nim czas na zakupy zdrowej żywności oraz właściwie dobrane ćwiczenia na siłowni. Warto pamiętać, że w codziennych ćwiczeniach nie chodzi do końca chodzi o budowanie masy mięśniowej. Regularnie uprawiany sport pozwala odżywić komórki naszego organizmu, wspomaga produkcję kolagenu i zwiększa jędrność skóry.

Odżywiaj się zdrowo i wyglądaj dobrze jak Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz przekroczył wiek 50 lat — a wciąż wygląda zdrowo i nie narzeka na kondycję. Oprócz regularnych treningów na siłowni oraz codziennego joggingu prezenter ujawnia w wywiadach, że zwraca szczególną uwagę na swoją dietę. Pamiętajmy, że jesteśmy tym co jemy, dlatego odłóżmy na bok chipsy i inne przekąski zawierające złe cukry i tłuszcze. Zmiany nie muszą być radykalne. Wystarczy zacząć od zamiany batona na zdrowe, pełnowartościowe przekąski. Jeśli nie mamy zbyt wiele czasu — pierwszym krokiem może być zjedzenie owocu zamiast słodyczy. A kolejne kroki pójdą już znacznie prościej. Pamiętajmy też, że barierą nie musi być wiek. W każdym wieku możemy zadbać o swoje zdrowie i tak jak Krzysztof Ibisz — dobrze wyglądać po 40.

Zawsze wypada o siebie zadbać

Wiele osób broni się przed radykalnymi zmianami stylu życia — rozpoczęciem uprawiania sportów, zdrową dietą — mówiąc, że w moim wieku nie wypada. Doskonałą pomocą dla tych osób okaże się publikacja Krzysztofa Ibisza „Jak dobrze wyglądać po 40”, dzięki której prezenter udowadnia, że w żadnym wieku nie jest za późno, by zadbać o siebie, a nawet odmłodzić się. Zbiór porad połączonych z anegdotami z życia Krzysztofa Ibisza może stanowić doskonały początek zmian, by rozpocząć zdrowy styl życia. Obserwując zdjęcia i artykuły związane z Krzysztofem Ibiszem na przestrzeni kilku ostatnich lat, możemy znaleźć namacalny dowód na to, że zmiany oraz dbanie o siebie właściwe jest w każdym wieku i każdy ma szansę na zdrowy styl życia.

 

Popularny od wielu lat prezenter, należy do najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego showbiznesu — Krzysztof Ibisz stanowi doskonały przykład osoby, która doskonale odnajduje się we współczesnym świecie. Dżentelmen z doskonałym poczuciem humoru, w dodatku doskonale odnajduje się w zagadnieniach związanych ze zdrowym odżywianiem. Każdego dnia przykłada szczególną uwagę do tego, by spędzić nieco czasu na wysiłku fizycznym — w końcu sport to źródło zdrowia. Wystarczy codziennie przynajmniej 40 minut prostych ćwiczeń, aby wyglądać lepiej, a z czasem młodziej. Bądźmy zdrowi jak Krzysztof Ibisz.