Propozycja dla konsultantek Oriflame

Praca konsultantki Oriflame to nie tylko sprzedaż kosmetyków, rozdawanie katalogów i poszukiwanie nowych klientów wśród bliższych i dalszych znajomych. Dołączając do klubu Oriflame dajesz sobie szansę na tańsze kosmetyki dla własnego użytku, liczne nagrody i bonusy za składane zamówienia, a także otwartą ścieżkę rozwoju i budowania kariery z własną siecią sprzedaży. Co właściwie oferuje marka swoim konsultantom i dlaczego wiele osób rozpoczynających przygodę z Oriflame zostaje tu na lata?

Zostań konsultantką Oriflame i korzystaj z bonusów na start

Każdy, kto dołączy do Klubu Oriflame otrzymuje dostęp do konta, z którego może wykonywać swoje pierwsze zamówienia z 20% zniżką na wszystkie produkty znajdujące się w aktualnej ofercie marki. Nawet jeśli planujesz być w klubie tylko dla zniżek na własny użytek, Oriflame daje Ci taką możliwość jednocześnie nie ograniczając dalszych możliwości rozwoju jako konsultant. Już od początku zdobywasz tu kontrolę nad własną karierą konsultanta, decydując między innymi o tym jak często składasz zamówienia, jak promujesz się wśród klientów i jak dużo zarabiasz w każdym okresie katalogowym. Jako konsultantka dostajesz także szereg bonusów na start za wykonanie określonej ilości zamówień – dodatkowe zniżki, atrakcyjne nagrody i ciekawe programy rozwojowe to już wystarczający powód, by rozpocząć swoją przygodę z Oriflame.

Buduj własną sieć sprzedaży i powiększaj zyski ze sprzedaży

Jesteś konsultantką już od jakiegoś czasu, czujesz się w tym dobrze i chcesz posunąć się dalej ze swoją współpracą z marką? Program Biznesowy to opcja w sam raz dla osób, które pragną zbudować własny zespół konsultantów i wspólnie powiększać swoje zyski ze sprzedaży, budując lepszą sieć klientów i zdobywając kolejne bonusy premiowe do wynagrodzenia. Już na pierwszych poziomach pracy ze swoją siecią sprzedaży możesz liczyć na wyższe zarobki, widoczny rozwój i perspektywy naprawdę ciekawej kariery. Im wyżej uda Ci się wspiąć po szczeblach Drogi do Sukcesu, tym większe bonusy czekają na Twojej drodze. Uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach, doroczny Bal Dyrektorów, konferencje i spotkania z doświadczonymi Liderami i Dyrektorami, wartościowe wykłady czy wreszcie bonusy materialne w postaci premii czy samochodu służbowego to tylko część z korzyści, na jakie możesz liczyć rozwijając swoją karierę z Oriflame. A wszystko to zaczynając od najprostszej pozycji konsultanta.

Propozycja dla konsultantek Oriflame

Jako jedna z największych firm kosmetycznych na świecie, Oriflame od zawsze stawia na wspieranie kariery i rozwoju swoich konsultantów. Nie ma tu znaczenia, czy jesteś w liceum i chcesz dorobić do kieszonkowego, studiujesz i nie masz czasu na pracę na etacie, czy też chcesz oderwać się od tradycyjnego schematu pracy i rozwijać się na własnych warunkach, Oriflame da Ci szansę na stopniowe rozbudowywanie własnych możliwości i wspinanie się po kolejnych szczeblach Drogi do Sukcesu. To od Twojego zaangażowania, determinacji i chęci zależeć będzie jak szybko awansujesz i jak dobry zespół konsultantów zbudujesz – perspektywa premii, służbowego samochodu i wyjazdów za granicę nawet kilka razy w roku stoi otworem przed wszystkimi konsultantami, którzy zapiszą się do Klubu Oriflame i potraktują pracę konsultanta jako ciekawą przygodę i realną karierę. Na początek możesz korzystać z dostępnych zniżek i nagród za zakupy, lub już po pierwszych miesiącach awansować na kolejny poziom i cieszyć się wszystkimi korzyściami współpracy z marką. Spróbuj swoich sił i przekonaj się, że to może być proste.