Naturalne przedłużanie włosów

Zagęszczenia czy też przedłużanie włosów to metoda na zyskanie pięknych, gęstych i atrakcyjnych włosów. Dla każdej kobiety włosy są ozdobą, dlatego tak bardzo popularnymi stają się różnorodne zabiegi z zakresu przedłużania włosów. W jaki sposób może się odbyć taki zabieg? Jakie metody się w tym celu wykorzystuje i które z nich są najlepsze? W tym artykule odpowiadamy na pytania i skupiamy się na najbardziej opłacalnym sposobie przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów dzięki włosom naturalnym

Obecnie, coraz częściej można usłyszeć na temat wykorzystywania włosów naturalnych w dziedzinie fryzjerstwa. Włosy naturalne są najlepsze w przypadku przedłużania włosów, dlatego z roku na rok ich popularność rośnie.

W Europie, coraz większym uznaniem cieszą się włosy indyjskie. Włosy mogą pochodzić od różnych producentów i różnić się między sobą długością, kolorami i formą. Na rynku można dostać włosy indyjskie w pojedynczych pasmach, w kucykach,  nowoczesne klipy w rozszerzeniach, taśmy w rozszerzeniach czy rozszerzenia ombre oraz wiele innych.  Włosy indyjskie cechują się szczególnie wysoką jakością, a ich struktura przypomina włosy słowiańskie. Są one bardzo miękkie i delikatne. Właściwości włosów indyjskich pozwalają na ich koloryzację oraz przeprowadzanie różnorodnych zabiegów. Włosy indyjskie są bardzo podatne na stylizację.

Przedłużanie włosów poprzez użycie indyjskich włosów naturalnych ma wiele zalet. Kosmyki nie plączą się ze sobą i zapewniają naturalny wygląd po ich doczepieniu.

Dla kogo doczepy naturalne?

Naturalne włosy indyjskie, które stosuje się podczas zabiegów przedłużania włosów, są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet. Ich naturalność wiąże się z szeregiem zalet. Poza tym, włosy naturalne zapewniają lepszy wygląd i łatwość w utrzymaniu ich.

Stosowanie włosów naturalnych może dać nam różne efekty, w zależności od kilku czynników. Przede wszystkim istotne jest to, jak długie są nasze włosy oraz jaką mają strukturę. Fryzjer pomoże nam dobrać odpowiedni kolor, długość i gęstość włosów tak, by doczepy wyglądały jak najbardziej naturalnie. Warto dodać, że dobre firmy fryzjerskie oferują różną gęstość włosów. Dzięki temu, klientki decydujące się na zabieg przedłużania włosów, mogą dobrać ich gęstość do swoich naturalnych.

Decydując się na doczepianie włosów naturalnych, warto pamiętać o tym, że mocowania nie są widoczne lub są wykonywane w taki sposób, by zapewnić wygodę i komfort. Po założeniu pasemek, najczęściej fryzura jest cieniowana lub strzyżona, aby zapewnić maksymalną spójność między włosami naturalnymi, a doczepami.

Klipy w rozszerzeniach

Jednym z najczęściej stosowanych rodzajów doczepów, są tak zwane klipy w rozszerzeniach. Jest to nowoczesna metoda na samodzielne nakładanie włosów. Pasma są umieszczone na specjalnej taśmie, której nie widać po nałożeniu. Każda kobieta może wybrać klipy w rozszerzeniach, jeśli ceni sobie szybkie nakładanie doczepów. Klipy w rozszerzeniach można założyć w zaledwie w 3-4 minuty. Tyle samo czasu zajmuje zdjęcie ich. Jednocześnie, ten sposób przedłużania włosów gwarantuje najwyższą jakość i trwałość. Pomimo możliwości łatwego i szybkiego usunięcia pasm włosów, metoda klipów w rozszerzeniach zapewnia wytrzymałą fryzurę na imprezie lub na co dzień. Poza tym, doczepy można z łatwością poddawać koloryzacji oraz różnym zabiegom z zakresu stylizacji. Warto zdecydować się na tę metodę, jeśli chcemy znowu zyskać długie, piękne włosy.

Clipy

Naturalne włosy Clip In 25 cm 70g, źródło: sklep Doczepiane.pl