Mensa Home

Każda kuchnia wymaga odpowiedniego wyposażenia, które nierzadko jest zależne od potrzeb jej właścicieli.Mensa Home stara się wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom i przygotowało bogatą ofertę produktów, które sprawdzą się w każdej kuchni, podczas każdej czynności.  Znajda tu Państwo akcesoria codziennego użytku, takie jak garnki, patelnie, talerze, sztućce oraz szklanki, a także specjalne naczynia, bez których uzyskanie odpowiedniej potrawy byłoby niemożliwe, a więc– brytfanny, kawiarki, blendery oraz tostery. Dla miłośników dobrych trunków przygotowane zostały również zestawy akcesoriów barmańskich i sommelierskich oraz specjalne pojemniki na lód, dzięki którym bez problemu schłodzimy napój do odpowiedniej temperatury.

Mensa Home przygotowało również ofertę dla najmłodszych, w której znalazły się kolorowe miseczki, talerzyki, sztućce dostosowane specjalnie do dzieci.

Sklep oferuje również szereg akcesoriów, które wzbogacą i upiększa nasze wnętrza, oraz środków czystości, które pomogą nam zadbać o czystość w kuchni.

Dane firmy:

Mensa Home Nazwa Mensa Home
telefon: 570 600 340
e-mail: sklep@mensahome.eu
strona: http://mensahome.eu