Koszulka dla kobiety z poczuciem humoru

Polacy są podobno jednym z najbardziej ponurych narodów na świecie. Uśmiechamy się rzadko, a na poczucie humoru zdobywamy się zwykle jedynie w gronie znajomych – i jest to często raczej sarkazm niż autentyczna radość. A mówi się przecież, że śmiech to zdrowie! Stare powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości – dlaczego więc nie wykorzystać go na swoją korzyść? Poczucie humoru to nie tylko zdolność opowiadania kawałów czy wyłapywania żartów sytuacyjnych. To radosne podejście do świata i dystans do samego siebie. To umiejętność wyrażenia nie tylko mową ciała, ale i ubiorem swojej osobowości i zachęcenie otoczenia do rozmowy. Jesteś jedną z kobiet, której tajną bronią jest poczucie humoru? Pokaż je światu za pomocą zabawnej koszulki z nadrukiem. Uśmiech otoczenia gwarantowany!

Z odrobiną autoironii

Wszyscy dookoła przygnębieni jesienią, a ty najchętniej podchodziłabyś do każdego i kazała się uśmiechać? Zostaw w domu szary sweterek i postaw na zabawną koszulkę z nadrukiem! Jesteś kobietą, silną kobietą – wyraź to za pomocą mody. W Internecie roi się od zabawnych memów, żartów i anegdotek dotyczących płci pięknej. Hit stanowi popularna na Facebooku Pani Bukowa, profil podchodzący do stereotypów o kobietach z niesamowitym dystansem. Pokaż, że i ty potrafisz śmiać się z siebie. „Jestem na diecie… czekoladowej” , „Kakao rośnie na drzewie, więc czekolada to sałatka” czy „Boże spraw, żebym kupiła tylko to po co przyszłam” to tylko niektóre z pomysłów dostępnych w sieci. Spraw, że wszyscy w zasięgu wzroku uśmiechną się na twój widok, a ty poczujesz się silniejsza i niesamowicie pewna siebie. Solidna dawka autoironii jest jesienią jak najbardziej wskazana.

Oczy mam wyżej

Kobiety dość często spotykają się z głodnym wzrokiem płci przeciwnej. Jedne odbierają to jako komplement, inne najchętniej zwróciłyby panom uwagę. Co w takim wypadku zrobi kobieta z poczuciem humoru? Założy odpowiedni t-shirt! Slogany, takie jak „oczy mam wyżej” czy „ jestem piękna i zajęta” z pewnością ostrzegą potencjalnych gapiów, a przy okazji wywołają uśmiech nie tylko na twojej twarzy. Singielki również mają w czym wybierać. „Księżniczki rodzą się w listopadzie”, „Single and fabulous”, a może koszulka z napisem „Szukam księcia” i wizerunkiem żaby? Żadna kobieta z poczuciem humoru nie oprze się takiej garderobie! Liczne nawiązania do skomplikowanej natury relacji damsko-męskich – np. podziału obowiązków domowych czy sztuki zachowania status quo między partnerami, znajdziesz z kolei na koszulkach damskich.

zabawne koszulki damskie

Damska koszulka na każdą okazję

Zabawny nadruk na koszulce potrafi zmienić stylizację z nudnej w wystrzałową. Jeśli na co dzień stawiasz na proste t-shirty, spróbuj urozmaicić je ciekawymi obrazkami wyrażającymi twój nastrój. Masz ochotę na imprezę? Koszulka z napisem „toleruję płynny gluten” i grafiką z kuflem piwa to ciekawy pomysł, by o swoich planach poinformować znajomych. Jesteś fanką gier komputerowych? Nadrukiem przypominającym wirtualny pasek stanu życia dasz znać o poziomie swojej energii każdemu, kogo spotkasz. A może bez opamiętania śledzisz losy bohaterów serialu Gra o Tron i chcesz pokazać światu swoją wewnętrzną Khaleesi? Wybierz ognistą koszulkę z napisem „Mother of dragons” i zaznacz swoją rolę w świecie. Twoje możliwości są tu nieskończone.

Potrzebujesz pomysłu na prezent dla kobiety z poczuciem humoru? A może sama chciałabyś wyrazić swoje uczucia bez użycia słów? Zabawne koszulki  damskie z nadrukami to zawsze trafiony pomysł, który wywoła uśmiech nie tylko na twarzy noszącej go kobiety, ale i całego otoczenia. Wiele sklepów oferuje dziś możliwość stworzenia własnej zabawnej grafiki. Tak spersonalizowana koszulka to najlepsze lekarstwo na szarą, smutną rzeczywistość. Uśmiechnij się!