5 powodów, dla których warto zdecydować się na dietę pudełkową

Współczesny rynek gastronomiczny to nie tylko wyjście do wykwintnej restauracji lub zakup tanich, szybkich oraz nie do końca zdrowych dań w formie fast foodu. Również samodzielne gotowanie w domu przestaje być jedyną, możliwą alternatywą. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej, która zajmuje się sporządzaniem zdrowych, świeżych posiłków, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i posiadanym gustem smakowym. Jakie są zalety diety pudełkowej?

Spersonalizowana dieta

Zamówienie dietetycznego cateringu pozwala dokładne określić swoje codzienne zapotrzebowanie energetyczne oraz posiadane BMI. W zależności od pożądanego efektu, prowadzonego trybu życia, preferowanego gustu smakowego a nawet posiadanych nietolerancji pokarmowych, przy współpracy z dietetykiem otrzymuje się wysokiej jakości, zbilansowaną, gotową od razu do stosowania dietę. W przypadku szczególnie niestandardowych preferencji, klient otrzyma zindywidualizowaną ofertę, wystarczy tylko skontaktować się z managerem albo dietetykiem, pracującym w wybranej usłudze cateringowej.

Duży wybór posiłków w diecie pudełkowej we Wrocławiu

Praktycznie każdy znajdzie odpowiednią dietę pudełkową we Wrocławiu dla siebie, która idealnie przypadnie do gustu. Wrocławska firma cateringowe Catering Na Diecie oferuje specjalnie skomponowane zestawy, przystosowane do sportowców, wegetarian, wegan, dzieci, również oparte na składnikach bezglutenowych. Każdy z dostępnych wariantów można zamówić najpierw w formie testowej, aby samodzielnie sprawdzić czy dana dieta spełnia oczekiwania.

Komfort w przygotowaniu – jedzenie z dowozem

Warto skorzystać z gotowej usługi cateringowej, kiedy nie lubi się oraz nie ma możliwości spędzać dużo czasu w kuchni oraz szukać w sklepach różnych produktów, które są wymagane, aby stworzyć danie bogate w zróżnicowane składniki odżywcze. Niektóre z dań wymagają podgrzania w celu lepszego przyswojenia, lecz zdecydowana większość jest gotowa od razu do spożycia. Posiłki są na bieżąco przygotowywane ze świeżych składników, zapewniając pyszny smak. Dodatkowo są zapakowane w hermetyczne opakowania, które zapewniają długie utrzymanie świeżości i najwyższej jakości, gwarantując, że posiłki nie ulegną uszkodzeniu podczas codziennego transportu.

Dostawa we Wrocławiu i okolicach

Firma Catering Na Diecie zapewnia dojazd do każdej dzielnicy Wrocławia, ponadto dojeżdża do pobliskich miejscowości. Dania przywożone są w godzinach od 22 do 7, w związku z tym nie grozi nikomu ryzyko, że posiłek pojawi się przed wyjściem do pracy.

Doskonała cena

Mogłoby się wydawać, że inwestycja w wielomiesięczny catering dietetyczny jest nieopłacalna. Jeżeli weźmie się pod uwagę tylko zakup najtańszych produktów oraz samodzielne ich przygotowanie, to nadal nie oddaje to wiarygodnego kosztu, jaki trzeba ponieść. Najwięcej energii i czasu pochłania codzienne zaplanowanie jadłospisu, dojazd, zakup pożądanych produktów spożywczych w sklepie i następnie ich przygotowanie w kuchni, zmywanie i posprzątanie po jedzeniu. Jeżeli uwzględni się wszystkie te kryteria, okazuje się, że zamówienie gotowego, pysznego i zdrowego zestawu posiłków w zupełności pokrywa koszt wszystkich wymienionych czynności. Warto zainwestować w swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, a zaoszczędzony w ten sposób czas i energię przeznaczyć na relaks czy aktywność w otoczeniu przyrody, w gronie przyjaciół i rodziny.