3 najlepsze suplementy na libido dla kobiet

Tabletki stymulujące popęd płciowy u kobiet to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Liczne wyzwania, przed jakimi stajemy na co dzień, stres czy nadmiar obowiązków obniża chęć na miłe chwile sam na sam z partnerem.

Z pomocą przychodzą wspomniane już tabletki podnoszące poziom libido. Jak bardzo są skuteczne? Które suplementy cieszą się wśród pań największą popularnością?

Powszechnie stosowane suplementy na libido dla kobiet

Poniżej przykłady najczęściej wybieranych tabletek podnoszących poziom libido. Pamiętajmy jednak, że każdej z nas służy co innego i że przed wyborem tabletki dobrze jest skonsultować się z lekarzem i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Femin Plus

Wysokie notowania w opiniach wśród użytkowniczek to całkiem mocny argument za wypróbowaniem suplementu. Jak działa Femin Plus? Ma on całkiem szerokie zastosowanie dlatego, że wspomaga uregulowanie gospodarki hormonalnej, poprawia samopoczucie, a przy tym poprawia krążenie i uwrażliwia narządy intymne. Ogromną zaletą preparatu jest także znaczący wpływ na inne sfery życia. Tabletki Femin Plus odpowiadają m.in. również za spowolnienie procesów starzenia oraz przyspieszenie metabolizmu.

Suplement jest idealny dla pań przechodzących menopauzę – im również pomoże podnieść poziom doznań seksualnych, a przy tym wspiera kobiecy organizm w trudnym dla niego czasie. Femin Plus niweluje uderzenia gorąca, stres, a nawet silny lęk. Najważniejsze składniki aktywne suplementu to m.in. L-arginina, odpowiedzialna nie tylko za lepsze ukrwienie narządów płciowych, lecz także na ich lepsze nawilżenie, zapewniając tym samym większy komfort. Innym, wartym uwagi składnikiem aktywnym, jest ekstrakt z liści damiana. Również odpowiada za zwiększenie nawilżenia pochwy, a przy tym wpływa łagodząco na układ nerwowy.

Viamea

Jest to kolejny środek, który nie tylko podnosi poziom popędu płciowego, lecz także kompleksowo wspiera rozprawianie się z innymi problemami, z jakimi możemy się na co dzień borykać. Chodzi tu m.in. o ogólną poprawę samopoczucia, co bezsprzecznie przekłada się na inne aspekty naszego życia, nie tylko te związane z seksem. Viamea podnosi poziom nawilżenia pochwy, co wspomaga intensyfikowanie doznań. Jest to środek stosowany doraźnie, co oznacza, że nie zażywamy go regularnie, a jedynie przed planowanym współżyciem. Odbiera mu to nieco na spontaniczności, lecz wyższy poziom doznań powinien nam to zrekompensować, zwłaszcza że w opinii wielu użytkowniczek środek wykazuje dosyć silne działanie.

Femmax

Jest to jeden z tych suplementów, które możemy zażywać na dwa sposoby – codziennie, regularnie o stałej porze lub zdecydować się jedynie na suplementację doraźną przed współżyciem. Jak działa Femmax? Okazuje się, że nie tylko podnosi libido. Orgazm stanie się nie tylko przyjemniejszy, lecz także i dłuższy! Podnosi to szansę na więcej cudownych momentów podczas współżycia, także dzięki temu, że suplement dostarcza zwiększonej dawki energii, dając więcej siły na kolejne uniesienia.

Przykładowy suplement na libido ze sklepu internetowego eRozkosz.

Poza tym zwiększona witalność wpłynie na inne aspekty życia codziennego. Kolejną zaletą jest wysoka zawartość imbiru w kapsułkach, co przekłada się nie tylko na ich działanie, lecz także na smak. Ciekawym składnikiem aktywnym jest tutaj ekstrakt z rośliny zwanej Muira Puama, która wśród kultur dżungli amazońskiej już od dawna jest znana jako wyjątkowo silny afrodyzjak, działający szczególnie na kobiety.

Suplementacja dla pań – regularna czy doraźna?

Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. W zależności od dobranego preparatu, jego regularne stosowanie wspomoże uregulowanie gospodarki hormonalnej, poprawi samopoczucie czy ukrwienie narządów (ze szczególnym uwzględnieniem narządów intymnych). Możemy jednak zdecydować się jedynie na suplementacje jedynie doraźną, tuż przed współżyciem. Ma to swoje zalety. Wówczas, na zakup tabletek wydamy znacznie mniej, niż gdybyśmy miały brać je codziennie.

Uwaga na marginesie – cześć suplementów zaczyna działać w pełni dopiero po kilku tygodniach stosowania, a zwiększenie dawki celem przyspieszenia lub wzmocnienia efektu może mieć nie najlepsze skutki, zatem nie róbmy tego. Z suplementów nie powinny tez korzystać osoby poniżej 18. roku życia. Celem znalezienia wysokiej jakości bezpiecznych suplementów na libido dla kobiet, koniecznie zajrzyj na stronę internetowego sex shopu erozkosz.pl