100 sklepów w outlecie – raj dla każdego

Kto z nas nie kocha zakupów? W okresie przedświątecznym są one jednak nieco nerwowe. Z racji tego, że chcemy zadowolić każdą bliską osobę, na poszukiwanie idealnego prezentu przeznaczamy niekiedy kilka, kilkanaście godzin.

Dobrze jest wówczas, gdy znajdziemy miejsce w którym możemy kupić każdy podarunek. To skutecznie ogranicza marnowanie czasu, nerwów i pieniędzy. I choć pierwszą myślą w takim momencie jest galeria handlowa, nie ona jedna jest wyjściem z sytuacji. Gdzie jeszcze możemy kupić zarówno odzież, obuwie, perfumy, jak i różnego rodzaju akcesoria? Na przykład w outletach.

Zakupy przedświąteczne w outlecie

Z reguły duża liczba sklepów różnego rodzaju, kojarzy nam się z klasycznymi galeriami handlowymi. Na miejscu każdy z nas jest w stanie wybrać coś dla siebie. Oferta obejmuje bowiem zarówno punkty z odzieżą, obuwiem, dodatkami, kosmetykami, a nawet sprzętami AGD i RTV czy zabawkami. Niestety, wszyscy klienci doskonale zdają sobie również sprawę z tego, że ceny w popularnych sieciówkach nie zawsze są tak przystępne, jakby chciała tego większość zainteresowanych.

Na szczęście jest inny sposób na to, by zrobić duże zakupy, jednocześnie oszczędzając! Alternatywą dla tradycyjnych galerii handlowych są  bowiem tak zwane outlety. I nie mówimy tutaj o małych sklepikach tego rodzaju, ale dużych punktach, które kuszą mnóstwem butików i atrakcyjnymi cenami.

Outlet jest miejscem, w którym znajduje się ponad 100 sklepów najbardziej prestiżowych i cenionych marek.

ecco outlet

Czym charakteryzuje się outlet?

Oczywistym zdaje się fakt, że wśród najczęściej kupowanych przez nas produktów codziennego użycia znajduje się odzież. Najlepiej taka, która wyróżnia się dobrą jakością i atrakcyjną ceną. A pod tym względem tego typu centra handlowe na pewno się wyróżniają. Zarówno dorośli, jak i dzieci czy młodzież może wybierać tam spośród markowych ubrań w różnym stylu. Poza tym różnice w cenach w porównaniu do klasycznych galerii wynoszą od 30 do nawet 70%. Bez względu na gust czy potrzeby –  w outlecie każdy klient jest w stanie wybrać coś dla siebie. Nie ma znaczenia to, czy woli styl sportowy, casualowy, czy może oficjalny. Klientom swój towar oferują bowiem butiki marki Kazar, Wrangler, Adidas i wiele innych.

Ponad 100 światowych i lokalnych marek, to naprawdę sporo. Jednak nie wszystkie bazują wyłącznie na odzieży. Asortyment dotyczy również obuwia, galanterii, sprzętu AGD, a nawet kosmetyków i perfum. Wybierając się na zakupy do dobrego outletu możemy więc zaopatrzyć się w różnego rodzaju produkty i oczywiście sporo na nich zaoszczędzić!

lavard outlet

Jakie są największe zalety outletów?

Nieważne od rejonu Polski i typu outletu, zalety tego rodzaju miejsc są zawsze podobne. Po pierwsze – nie należy mylić outletów z tak zwanymi lumpeksami. Te drugie oferują wyłącznie ubrania z drugiej ręki, a więc takie, które kiedyś ktoś już nosił. Outlet w swojej ofercie ma wyłącznie rzeczy nowe, nienoszone i w większości ometkowane. Świadomość tego, że kupuje się ubrania i obuwie prosto dla niektórych jest przecież bardzo istotna. Po drugie – jedną z największych zalet outletów są ich niskie ceny. Produkty oferowane w tego rodzaju punktach są mocno przecenione. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ poszczególne modele odzieży czy obuwia pochodzą tu z końcówek kolekcji. To również wszelkiego typu nadwyżki produkcyjne. Nie trzeba więc obawiać się, że są to rzeczy zniszczone lub z widocznymi wadami.

Poza tym, o outletach – takich jak Silesia Outlet w Gliwicach – można powiedzieć wiele, ale z pewnością na pierwszy plan wysuwa się ich nowoczesność. Obszerne powierzchnie, oryginalnie zaprojektowane pomieszczenia i komfortowa strefa relaksu z zieloną roślinnością, to właśnie to, co klientom podoba się najbardziej. Profesjonalnie wyposażony pokój dla rodziców z dziećmi, a także plac zabaw, to prawdziwy raj dla każdego – bez względu na wiek. Centrum wyprzedażowe umożliwia nie tylko zrobienie satysfakcjonujących zakupów, ale również wypoczynek.