W co zapakować gadżety firmowe?

118 views
0

Organizuję konferencję w mojej firmie. Zjedzie się trochę ludzi z całego kraju, więc planuję przygotować niewielkie podarunki z firmowymi gadżetami. Nic specjalnego, ale tak żeby każdemu było miło. Jakiś kubek, długopis, pendrive. Jak ładnie opakować tego typu rzeczy, żeby nie wyglądało to tandetnie?

zuza Changed status to publish 29 lipca, 2023
0

Zamiast opakowywać gadżety osobno, przygotuj zestawy, w których będą wszystkie prezenty razem. To oszczędzi czas i sprawi, że prezenty będą wyglądać bardziej schludnie. Prosty i elegancki design opakowania może czasami wyglądać bardziej stylowo niż zbyt bogato zdobione. Postaw na minimalizm i wysmakowany design. Wybrałbym torby z naturalnych materiałów, które pokażą że twoja firma ceni sobie ekologiczne podejście. Obecnie to dużo znaczy w niektórych kręgach.

zuza Changed status to publish 29 lipca, 2023
0

Opakowanie gadżetów firmowych w atrakcyjny sposób jest ważne, aby zrobić dobre wrażenie na uczestnikach konferencji i sprawić, że prezenty będą bardziej wartościowe. Możesz przygotować torby prezentowe z logo Twojej firmy i imieniem uczestnika konferencji. Na twoim miejscu jednak zainwestowałbym w pudełka magnetyczne, które będą wyglądały dużo ekskluzywniej. Dodaj etykiety z logo firmy lub dedykacją na opakowanie każdego gadżetu. Możesz także użyć naklejek z podziękowaniami.

zuza Changed status to publish 29 lipca, 2023