Jaki sprzęt rehabilitacyjny wybrać?

234 views
0

Czy kiedykolwiek mieliście okazję korzystać z urządzeń rehabilitacyjnych po doznaniu kontuzji lub po operacji? Jakie były Wasze doświadczenia?

zuza Changed status to publish 7 marca, 2023
0

Po operacji kręgosłupa musiałem korzystać z wielu różnych urządzeń rehabilitacyjnych, aby wrócić do pełnej sprawności. Część z nich okazała się bardzo skuteczna, ale niestety niektóre były mniej przyjemne w użytkowaniu. Ogólnie jednak uważam, że korzystanie z urządzeń rehabilitacyjnych pomaga w szybszej regeneracji organizmu. Polecam zajrzeć na stronę https://www.x-reh.pl/sprzet-rehabilitacyjny.html, gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji sprzętu rehabilitacyjnego, dopasowanych do różnych rodzajów kontuzji czy zabiegów operacyjnych.

zuza Changed status to publish 7 marca, 2023
0

Kiedy zwichnąłem sobie kostkę podczas treningu biegowego, musiałem odwiedzić centrum rehabilitacyjne i skorzystać z ich sprzętu. Byłem początkowo sceptycznie nastawiony do urządzeń, ale po kilku sesjach zacząłem zauważać, że faktycznie pomagają one w powrocie do zdrowia. Zwłaszcza przydatne były urządzenia do ćwiczeń mięśni nóg, które pozwoliły mi wzmocnić mięśnie stabilizujące moją kostkę.

zuza Changed status to publish 7 marca, 2023