Jak ozdobić pasek zegraka?

149 views
0

Na urodziny dostałam zegarek. Bardzo go lubię, ale pasek z wierzchu zrobił się brzydki. Trochę zszedł z niego kolor, a w innych miejscach pojawiły się drobne plamki, nie wiadomo po czym. Jest bardzo wygodny i nie chciałabym go wyrzucać, sam pasek też jest jeszcze okej, jedynie wygląda nieestetycznie.

zuza Changed status to publish 3 lipca, 2023
0

Jeśli pasek zegarka jest wykonany z naturalnej skóry, istnieje możliwość farbowania go na inny kolor. W sklepach jubilerskich lub internetowych można znaleźć farby do skóry w różnych kolorach. Gdyby jednak miał większe plamy, możesz je zakryć za pomocą wyklejek lub aplikacji w różnych wzorach. Zanim rozpoczniesz ozdabianie paska, upewnij się, że wszystkie używane materiały są odpowiednie do zastosowania na danym materiale (np. skórze) i nie zaszkodzą jego trwałości. Spróbuj najpierw na niewielkiej powierzchni, aby upewnić się, że efekt Cię zadowala. Szkody byłoby bardziej zniszczyć pasek.

zuza Changed status to publish 3 lipca, 2023
0

Fajnym pomysłem jest samodzielne ozdobienie paska. Możesz kupić koraliki, półfabrykaty srebrne, albo kolorowe kamyczki, w zależności od tego jaki styl preferujesz. Powinnaś z łatwością przyszyć ozdoby do paska, albo przykleić na jakimś mocnym kleju. Nie dosyć, że zaoszczędzisz pieniądze, to jeszcze zyskasz niepowtarzalną ozdobę, a w razie czego możesz odpruć doszyte elementy i zmienić na coś innego.

zuza Changed status to publish 3 lipca, 2023