Gdzie znaleźć informacje na temat obowiązującej uchwały antysmogowej?

109 views
0

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat obowiązującej uchwały antysmogowej we Wrocławiu i jej przepisów? Zaciekawił mnie ten temat i chciałabym się zagłębić nieco bardziej, a zależy mi na aktualnych i wiarygodnych źródłach.

zuza Changed status to publish 11 października, 2023
0

Ministerstwo Środowiska Republiki Polskiej publikuje ogólnopolskie regulacje antysmogowe oraz oficjalne komunikaty w tej sprawie. Możesz sprawdzić witrynę internetową ministerstwa lub skontaktować się bezpośrednio z nimi w celu uzyskania informacji. Regionalne inspektoraty ochrony środowiska również często publikują przepisy antysmogowe obowiązujące w danym regionie, w tym także Wrocławiu.

zuza Changed status to publish 11 października, 2023
0

Na oficjalnej stronie internetowej miasta Wrocław często publikowane są uchwały i przepisy regulujące kwestie związane ze smogiem i ochroną środowiska. Dodatkowo Instytut Rozwoju Terytorialnego udziela informacji na temat tego co wprowadza uchwała antysmogowa we Wrocławiu. Możesz również skonsultować się z lokalnym biurem urzędów miejskich lub organizacjami środowiskowymi, które świadczą poradnictwo dotyczące przepisów antysmogowych.

zuza Changed status to publish 11 października, 2023