Co zwiedzić nad morzem?

124 views
0

Planuję wyjazd ze znajomymi nad polskie morze. Dawno nas tam nie było dlatego chętnie przyjmę wskazówki dotyczące planu zwiedzania. Lubię wiedzieć wcześniej co zobaczyć, żeby rozłożyć sobie to na cały pobyt. Fajnie byłoby się zatrzymać w miejscu, z którego jest blisko do popularnych atrakcji. Będziemy mieli samochód, ale wiadomo, że będziemy chcieli maksymalnie zaoszczędzić na paliwie, żeby przeznaczyć pieniądze na atrakcje czy restauracje.

zuza Changed status to publish 4 sierpnia, 2023
0

Trójmiasto to idealne miejsce na bazę wypadową. Możecie zatrzymać się w jednym z tych miast i stamtąd zwiedzać całe Trójmiasto. W Gdańsku warto odwiedzić Stare Miasto, Westerplatte, Muzeum II Wojny Światowej. W Sopocie koniecznie spacerujcie po molo i plaży, a w Gdyni odwiedźcie Skwer Kościuszki i Ołowiankę. Myślę, że liczba atrakcji w Trójmieście będzie tak duża, że nawet nie starczy wam czasu na nic innego. Ale nic straconego! Warto poświęcić ten czas na dokładne zwiedzanie, bo Trójmiasto jak dla mnie jest magiczne.

zuza Changed status to publish 4 sierpnia, 2023
0

Świetnie, że planujecie wyjazd nad polskie morze! Półwysep Helski, to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Na Półwyspie znajdziecie piękne plaże i spokojną atmosferę. Warto zerknąć na pokoje do wynajęcia we Władysławowie, bo to chyba najlepsza baza wypadowa z jakiej miałem okazję korzystać nad morzem. Już sam półwysep oferuje masę atrakcji, a dodatkowo jest blisko do Jastrzębiej Góry, Rozewia czy Pucka.

zuza Changed status to publish 4 sierpnia, 2023